Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sport

Chorvatsko - Brazílie  0:2
Nizozemsko - Argentina 2:1 
Maroko - Portugalsko  0:2 
Anglie - Francie  2:2
Nizozemsko-Argentina 3:1, Chorvatsko-Brazílie 1:3, Francie-Anglie 3:1, Maroko-Portugalsko 1:3
@player (07.12.2022 23:03): Ronaldo tak může zase zahřívat do sedmdesáté minuty lavičku. Jako v minulém zápase. To není rozdílový hráč pro Portugalsko. Ty... Koukáš na to vůbec? :)
Nizozemsko - Argentina 1:3
Chorvatsko - Brazílie 0:3
Francie - Anglie 5:2
Maroko - Portugalsko 0:0
Nizozemsko - Argentina: 1:2
Chorvatsko - Brazílie: 1:3
Francie - Anglie: 2:1
Maroko - Portugalsko: 0:2
Nizozemsko - Argentina: 1:1 (přání Nizozemsko)
Chorvatsko - Brazílie: 0:2 (přání Chorvatsko)
Francie - Anglie: 1:2 (přání Anglie)
Maroko - Portugalsko: 0:2 (přání Maroko)
No dobrá, tak já si také dovolím tipnout:

Nizozemsko 1:2 Argentina
Chorvatsko 0:3 Brazílie
Francie 4:1 Anglie
Maroko 1:0pen. Portugalsko
ach jo, jsem dal v osmifinále tip na 3 remízy, ani jednou jsem se netrefil, ale u všeho jsem správně tušil, kdo postoupí :-(

Jinak tipy:

Nizozemsko - Argentina: 1:3
Chorvatsko - Brazílie: 0:4
Francie - Anglie: 2:0
Maroko - Portugalsko: 0:1
Dnes nejlepší byl Iseling, který získal 2 body a Zoltan uvolnil první místo rikuhahlovi o jeden bod.
Dále se nám, krásně zúžilo Tipy vítězů, všechny tři týmy ve hře má jen Dan9k a Drolin. Vida vida, finiš bude ještě zajímavý, tak nezapomeňte do pátku do 16h na své tipy!!
118 minut zápasu brutální nuda. Poslední dvě minuty plus penalty královská zábava :D :D :D

Španělé se očividně snaží trumfnout Anglii ve vypadávání na penalty, dnes obzvlášť trapným způsobem :)
Ta kombinace držení míče a neohrožování brány soupeře je ve španělském podání opravdu úmorná a nekoukatelná. Rohy hrané nakrátko snad aby se do zápasu nevloudilo nějaké vzrušení :-) Snad se s tímto neprobijí až k medaili.
Je to neuvěřitelné ale rikuhahl dnešními 4body vyrovnal Zoltana!
Za mě zítra takto:
Maroko - Španělsko 0:3
Portugalsko - Švýcarsko 2:1 

@Richmond (05.12.2022 19:38): Já tomu rozumím, takzvaný dvojtip nebo tak nějak se tomu říkalo. Mě spíš šlo o to, kdybych dal, že Brazilci vyhrají 3:0, tak nedám postup Koreje :) nebo pro sychr jo? :)
@Strady (05.12.2022 19:25): Já mám 1 bod za uhádnutí výhry/remízy, +2 za přesný výsledek a +2 za postupujícího. Takže 5 b. je maximum. V případě, že by někdo dal 2:1 pro Chorvaty, dostane 2 b. Pokud dají dva lidi 1:1 a každý jiného postpujícího, dostanou 3 a 5 b. Mám to léty vyšperkované, excel jak blázen :)
@player (05.12.2022 18:46): Jojo je to jako tipování u sázkových kanceláři. Výhra domácích, výhra hostů, remíza po 90min. Pak jsou speciální sázky a to je kdo postoupí.

@Richmond (05.12.2022 18:52):  Ano, mohlo by být ale nechci v tom dělat guláš. Takhle mi to přijde přehledný a jasný. Plus stejně když dáš vítězství Chorvatů 2:1, tak nedáš postup Japonska, nebo jo? :D
V té tipovačce nemáte body za uhodnutý postup? :) U nás tipujeme playoff zápasy třeba 2:2 CRO, protože to je prostě další bonus.
@rikuhahl (05.12.2022 17:57): Jak bez nervů? Japonci do toho!!! To musí dát už, Chorvatsko strašné.

Ale chápu jak to myslíš:D Já to beru for fun, viz dnes. Dal jsem na Chorvaty bo jsem čekal že vyhrají, ale fandím Jpn prakticky od začátku :)
Takže už i Strady uhodl přesný výsledek, takže jsem poslední, kterýmu se to ještě nepovedlo :-)

už ani neplatí, že jsem nejlepší tipér základních výsledků, i v tom už mě Zoltan překonal, ale aspoň jsem v tom druhej (musím si dělat tenhle alternativní žebříček, protože jinak jsem předposlední, a to jen díky tomu, že Player polovinu tipů nedal :-)
Tipy na zítra
Japonsko - Chorvatsko 1:0
Brazílie - Jižní Korea 2:0

a Senegal je v pr...i(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Anglie-Senegal 3:1
Francie-Polsko 2:0
Japonsko-Chorvatsko 1:3
Brazílie-Jižní Korea 2:1
Maroko-Španělsko 1:3
Portugalsko-Švýcarsko 2:0

@Zoltan (03.12.2022 18:55):  Zoltane máš u Portugalska-Švýcarska tip, který není možný. Teď už se hraje play off takže to nemůže skončit remízou. V případě remízy se budou kopat penalty.
@Drolin (04.12.2022 09:49): Se asi měnila nějaká základní fotbalová pravidla, jestli korektně. :-) IMO dvě pencle, jedna stoprocentní, další trochu přísná, protože Cavani si pro to šel, každopádně obě dost jasné. Nechápu, jak se dá okecat zákrok ve vápně, kdy obránce nezahraje míč a útočící protihráč přepadne přes jeho nohu, kterou mu je zamezeno pokračovat v pohybu dál. :D A ještě pokud se na to podíváme v kontextu jiných penalt, odsouhlasených na tomto MS VARem.

Za mě to posoudil tedy zcela korektně Giménez po zápase. :)