Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Jsem tu každý večer a zrovna dneska nebudu na příjmu?! :-) Ale zítra přijdu.
@Chuck (02.11.2012 18:17): Oba jsme ho získali 5.7.2010, rok a půl před spuštěním DH 2.0. Proto by to mohlo vyjít i bez speciální příležitosti.

@jazz1 (02.11.2012 16:24): Věz, že pouze informování v diskuzi nestačí. Je potřeba obeslat desítky (a to více než kolik je třeba) aktivních uživatelů poštou.
Navrhuji zkusit znovu ačív Davové šílenství 2.0
sobota 3.11.2012 ve 20.00 a
neděle 4.11.2012 ve 20.00
@Blackpooll (01.11.2012 17:46): Já jsem velký vrajer, nejchytřejší, nejpohlednější a nositel největšínu pinďoura na DH. Jen netuším, proč na mě vůbec došlo.

Ale holt souhlasím se sayem, mě nevadí co říká, ale jakým způsobem to dělá.
@Blackpooll (01.11.2012 17:46): LoL nikdo ťa nenutí zdejší totalitní režim trpět. Nejsů tu hranice s ostnatým drátem ani SUPi, takže možeš kdykoliv jít nekam kde nebude základní lidské právo chvat sa jak hovado a nadávat bezdůvodně ostatním pošlapávané. Možná bys mohl zkusit napsat do Štrasburku nebo do EU aby vydali nejaků vyhlášku, která bude nutit adminy nechávat všecky zvratky tak jak jich kdo vyblil. Konvák zase jedenkrát přestřelil. Na 2 jeho "příspěvky do diskuze" jsem ti posílal odkazy a nepochybuju, že toho bylo víc u diskuzí, které nesleduju.