Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Nešlo by seznam posledních plusek od lidi pod komentáři přesunout nahoru? Nebo musím pokazdy scrolovat dolů jak jelito ? Nebo něco míjím? Až těch komentu bude sto tak se na to přestanu koukat, jestli to teda pak není na rozklik.
Patří  Desktop hry  na Databázi? Co si o tom hráči myslíte? :)
Tým DH mi žádost o přidání hry zcela zrušil s tím, že to je spíše program. Co si o tom myslíte?
Btw když by se přidal Meta Quest 3, tak mu udělat novou platformu nebo jet v původním Questu dál?
@Red (20.01.2024 09:54): Ještě hraju...

@jones1240 (20.01.2024 09:59): Matně si vzpomínám, že jsem tu už jednou výzvu k přidání té hry psal a prošla bez povšimnutí. Proto to slovo "konečně". Prosím jsem vynechal, ale poděkovat jsem nezapomněl.

A doufám, že ve svém dennodenním životě jdeš ostatním vzorem stran slušného chování, ve skutečném světě i během virtuální komunikace. Od kohokoli menšího, než od žijícího majáku vzornosti, by takové napomínání cizích lidí vyznělo přinejmenším nemístně, troufám si říct až hrubě.
@jones1240 (20.01.2024 09:59): mně zase přijde mimo tvůj přístup. Souhlasím s tím, že se slovem prosím se zbytečně šetří, ale psát o někom, kdo DH ze značné části naprogramoval, že je línej, je z tvé strany bezesporu projev drzosti a nedostatek respektu.
Nechcete někdo konečně přidat Northern Journey ? Je to jedna z nejatmosféričtějších her, co jsem za hodně dlouhou dobu hrál, v nádherných prostředích a se skvělou hudbou. Žánrově něco mezi akcí s trochou adventuření, zejména tedy prozkoumávání, jízdách na zipline atd., místy docela strašidelné. A celé to dělal jeden člověk.
@Zx Atari 500 (17.01.2024 12:21): Já bych potřeboval aby mi dávali nápovědy když chci někoho oslovit jménem. Opravdu nejsem schopný si zapamatovat jména. Obličej i po 15letech poznám ale jméno, to je vždy oříšek i Karla Voříška jsem si musel vygooglit :DDD Standa by mu sedělo líp :DDD
U mě 25 %. Kromě BG3 a Hrotu absolutní tipovačka na náhodu. A z celého seznamu není ani jedna hra, kterou bych si chtěl zahrát...
55 %  lepsi nez jsem cekal. Ale pokladat mi nekdo ty otazky bez moznosti vyberu, bude to nekde kolem 5-10% :)
95%

Otázku o podtitule alien hry som si pomýlil s hrou, ktorá evidentne vyšla v roku 2021. Inak veľa otázok bolo podľa mňa ľahkých, aj keby som nevedel správnu odpoveď, lebo tie nesprávne boli až okato blbosti.
@Peach (16.01.2024 15:48): Hele, to není žádná drastická úprava, nad kterou by museli 2 lidi sedět několik dnů a potěšilo by to hromadu lidí.

Anebo se smíříme se stavem, že už nikdy nic novýho na DH nevznikne, tak proč teda řešit nějaký pravidla pro přidávání coverů, je to vlastně jedno :)