Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Charllize (07.09.2018 13:15): Normalni lidi to odradi a sberatele to kupujou tak jako tak. Jsou nenazrany, tak at se tim zalknou.

Podobne kdysi posel jeden private torent tracker UnderGround-Gamer a oproti tomu byl emuparadise slabej odvarek. Tam byla opravdu snad vsechno :) Od ty doby jsem na emulovani hodil bobek.

Predstava, ze se chce nekdo podivat na "starou vykopavku" a bude si kvuli tomu koupovat stroj i origo hru je fakt dost ujeta :)
@Drolin (07.09.2018 13:07): to zalezi na tom jak dukladna ta perzekuce bude. Samo ze to lidi maji a nekde to nabidnou. Jenze to je porad daleko od uceleneho webu. Takze pro plno lidi bude snazsi si nekde na ebay poridit origos.
@Charllize (07.09.2018 13:03): Stovky až tisíce lidí mají stáhnuté ROMy všeho co jde, a sdílet to bude vždy někdo - na zvýšení cen to originálek to tedy vliv mít určitě nebude. Ono bylo spíše úsměvné, že něco tak dobré a veřejné jako Emuparadise fungovalo tak dlouho - neocenitelné plus videoherní historii.
@Richmond (06.09.2018 22:17): To je kognitivní zkreslení, právě zcela běžné u stáří. Staří lidé už v tomhle momentu blouzní. Právě Japonci byli moudří a takové staré lidi vynesli na horu nebo nějaké jiné odlehlé místo a tam je nechali důstojně pojít zimou nebo hladem.
Hledám starou hru, hráli jsme to na Commodore 64, bylo to z pohledu shora, hráč ovládal panáčka, který chodil po ulicích a střílel a snad i zachraňoval nějaké civilisty (myslím že to byli vždycky stařečci ve fialovém...)... o nic víc tam asi nešlo, prostě hráč šel pořád nahoru a střílel. Myslím že to město, ve kterém se to odehrávalo, bylo asijské :)

Dost vágní popis, ale kdyby někdo tipnul hru, byl bych rád :)
45% a to jsem dohrál FF4 a FF5 a i kus FF7. úplně jsem zapomnněl, jaký titul měl hlavní hrdina v FF4. děs
Na to, že som hral jediný diel je 55% fantastické hodnotenie (aj keď občas som čisto tipoval :)) )
55 %, slušný skóre na to že tenhle nonsense nehraju, holt recenze ve scorech a levelech se otiskly. Plus pár otázek z patnáctky se dalo, Regalia je moc hezký jméno na to aby se nezapamatovalo...plus bylo ve forze.
Test pro prvni tridu..abych si to udelal tezsi necetl jsem zadani a dal to podle obrazku..100%

Ale kdyz to vezmu seriozne bez trolby zdejsiho osazenstva, tak pro hrace co tu serii hraji a znaji je to jednoduchy test, nic moc zakerneho tam neni a skutecne staci videt obrazek a mozne odpovedi.
Na většinu jutuberů pohlížím skrz prsty, protože 90 % z nich natáčí takové kokotiny, že se mi ani nechce věřit, že mají třeba 500 tisíc followerů ...
Pokud má někdo youtube kanál, kde třeba testuje auta, elekotroniku tak to je fajn, na to se rád podívám, ale většinu těch trotlů bych zrušil.
Nic proti Jirkovi, ale ty jeho videa ? Ted koukám co točí a jsou to opět sračky ... nechápu koho baví koukat na někoho, kdo hraje minecraft, GTA a pod ... tož smutné to je, nulová přidaná hodnota pro běžného člověka.
Když jsme u toho, Jirka Král (nejúspěšnější youtuber na ČR/SR) předevčírem skončil (přes milion odběratelů). První video, které jsem od něj viděl, byl dokument, kde vysvětloval proč končí a je to chytrej kluk, skončil doslova v nejlepším. Ale jako přišlo mi vtipný že pár minut dokumentu bylo jen o tom že hrál minecraft "jinak než ostatní" a pak tam ostatní youtubeří mluvili o tom jak hráli minecraft.
@Kwoky (04.09.2018 12:55): Je to zaměřené prostě na fanoušky daných streameru. CZC je jen sponzor, akorát to vzali ve velkém, aby to neslo i jejich jméno a byli ještě víc na očích. Vidím tam Steraka v popředí, tudíž Re-Play. CZC je sponzoruje už roky pokud vím.

Netřeba kroutit hlavou... streamery ani youtubery nesleduju, takže mi to je fuk, ale kdybych je sledoval, tak je prostě nově budu sledovat pod hlavičkou CZC a ve výsledku mi to bude jedno, jestli tam někde oxiduje logo CZC nebo Asus apod.
Nevite nekdo, jak vypnout ve steam chatu toto ? Me uz to fakt stve a nenasel sem zadny nastaveni, kde bych to mohl sundat. Me fakt nezajima ze 10 lidi hraje dotu...
@jvempire (31.08.2018 12:33): Hej, tyhle už radil Rapier či kdo myslím. ;) Název trochu mate. Bude mi tam chybět Olaf. :(

Btw z mobilního hraní... V Demons Rise 2 už jsem vyhrál druhou misi po sobě, kterou jsem měl naopak prohrát. Děj ale jede, jako kdybych dostal na budku. I mean... Vím, že po každém levelu se mi automaticky oživí celá parta. Uprostřed mapy je velký objekt. Všechny mé jednotky až na tanka jsou rychlejší. Logicky jim dám tanka na hraní, s ostatními přeskočím jejich řady a požeru jim střelce a se zbytkem se už honím okolo té hlavní budovy, přičemž mám výhodu v kvalitě a rychlosti zbývajících jednotek. Že je nepřátel pětkrát či desetkrát tolik už roli nehraje. Připadám si jak chudák Rimmer, který hodil šestku a dvojku, vyhrál a pak jej za trest poslali na Sibiř. :(