Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Tak jsem si dělal cvičně statistiku, kolik hez z Gogu jsem dohrál, jestli tedy má vůbec cenu ty hry tam mít a došel jsem k číslu 47 dohraných her z 230, což je cca 20%. Sice dost her jsem dohrál ještě před vznikem Gogu, ale to si myslím nevadí. Takže nakonec nemám až tak španý pocit, že tam hromadím balast, co nebudu hrát :)
@Paul (07.05.2020 17:17): Z toho, co mě nějak zaujalo:

BRIGHT MEMORY Fascinuje mě, že je to práce jednoho člověka…
SCORN Zapomněl jsem, že to existuje, a myslel jsem si, že je to nový Alien.
CHORUS Jsem docela zvědavý, co se z toho vyklube.
THE MEDIUM Bloober Team, 3rd person, nový „Silent Hill“?
SCARLET NEXUS Dej mi prosím ještě čas / Abych mohl kytce zlomit vaz
@SilentWolf (07.05.2020 19:26): MS by měl ukázat své first-party hry v červenci, u Sony se ještě s jistotou neví, ale spekuluje se, že by měli představit PS5 někdy na přelomu května a června, každopádně by to mělo být před původním termínem E3, proto ten přelom. Nejvíc oznámení bude velmi pravděpodobně v červnu a červenci.
Ted uz jen zbyva otazka kdy se predvede Todd a Starfield, jestli to teda meli tenhle rok vubec v planu. Ale mohli by.
@Zx Atari 500 (07.05.2020 14:55): 80% - lidi jako Ninja znám z resetery, kde na ně pravidelně kydaj ze závisti hnůj.

Jinak tedy ten systém kdy kliknu na odpověď a pak půl minuty čekám než zezelená je votřes. Nikdy víc tyhle kvízy :)
67%. Hmm, jsem zklaman ze to nebylo min, neni se cim chlubit.
jedinej koho snesu je Angry Joe, obcas je docela vtipnej.
@leebigh (07.05.2020 16:19): To je celkem hustý. Já měl 40% a boomera. :) Nicméně na youtube odebírám docela dost kanálů a i video občas nahraji. Spíše bych řekl, že ten dotazník byl velmi specificky zaměřený.
Váš výsledek: 53 % bodů
Odpovídali jste stejně jako 8,53 % a lépe než 48,65 % ostatních čtenářů.
Boomer
Stará škola <
Příležitostný divák
Fanoušek
Žádná otázka s Vtubery jako Kizuna Ai, Kaguya Luna, Mirai Ikari a členy Hololive, to je tedy o ničem kvíz.
@Zx Atari 500 (07.05.2020 14:55): Váš výsledek: 87 % bodů

Odpovídali jste stejně jako 5,23 % a lépe než 88,97 % ostatních čtenářů.

O světu herního streamingu toho pravděpodobně víte více než my. Televize už je mrtvé médium, budoucnost patří streamování!

Budoucnost patří mně! Věděl jsem ale jen sedm, zbytek tipoval. :)
@Zx Atari 500 (07.05.2020 14:55): 93% :) Vedel jsem myslim tak 7-8, ale leccos z tech tipu bylo "tohle jmeno uz jsem slysel a zbytek ne, tak to zkusim", coz nevim, jestli se hodnoti jako "vedel" nebo "nevedel" (obvykly problem testu s moznostmi).
@Zx Atari 500 (07.05.2020 14:55):

Váš výsledek: 13 % bodů

Odpovídali jste stejně jako 3,13 % a lépe než 2,04 % ostatních čtenářů.

Odpověděl jsem dvě otázky správně. Ta na Letsplay je jednoduchá, druhá správná odpověď byla po haluzi. Ze všech předložených jsem slyšel tak o dvou, ale správnou odpověď na konkrétní otázku jsem nevěděl (a tipl špatně). Ostatní mi neříkají vůbec nic.

Z výsledkového popisku Nejen, že herní youtubery nesledujete, s největší pravděpodobností vás i iritují. Pojďte nám napsat do diskuse, jak jste hrdý na to, že tyto pseudocelebrity neznáte, že jste v mládí raději lezli po stromech a chodili za holkama a svůj čas dnes raději trávíte se skutečnými přáteli či nad dobrou knihou. Děsně nás to zajímá. pro mě plně platí akorát ta první věta.
https://www.idnes.cz/hry/magazin/kviz-he ... 80227_bw-magazin_srp

Kdysi tu byla rec o dosahu streameru a jejich znamosti v populaci. Agenti z bonuswebu, to tu asi cetli :))

Váš výsledek: 40 % bodů
Odpovídali jste stejně jako 10,26 % a lépe než 28,24 % ostatních čtenářů.

Na jisto jsem sel u trech, vedel jednu doplnujici otazku... zbytek +- tipoval :)

Pocitam, ze ten testik delaj lidi, co aspon trochu o hry zavadej, takze v "neherni" populaci, by to asi bylo mnohem horsi.
Nintendo má problém. Nicméně řešení je snadné, pokud by chtělo zamezit co nejvíc škod, tak stačí, když hryy na tyhle konzole zprovozní samo a přidá je do Nintendo Online přip začne vydávat kolekce remasterů. I kdyby jen ty největší hity, tak to bude pro hráče skvělá věc.
Ja si teda taky vybiram hry, kde tusim, ze me chytnou a temer nikdy se nespalim, ale u me je jeste plus, ze me bavi kazda blbost :), ja mam spis problem se ucit nove systemy, to me asi odrazuje nejvic...
@BUMTARATA (04.05.2020 22:07): gang starých babiček s jediným traitem "may die randomly". :D :D

Hele, podle mě to bude průser. To je tak ambiciózní, že to nedopadne. A nebo to netne do živého a ten systém žádné hlavní postavy nakonec bude lidi srát. Ale je to jen názor. Naopak překvapivě moc věřím těm Assassinům. Že by mohli značku zase malilinko posunout.

Já prostě zas tolik těch titulů za rok nehraji a bohužel pokud se na nějaký těším, tak se na něj těším až nezdravě.. A mám občas nereálné nároky. Psal mi to už tehdy Bodkin u Sekira a u Death Stranding jsem to měl naprosto extrémní. A obojí ve výsledku zklamání.

Ale o to líp pak dopadají hry, co se člověku absolutně nelíbí a jsou nakonec boží - Control. Takže nějaká rovnováha tam je.