Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Návrhy na nové funkce

Před odesláním vlastního návrhu si prosím přečtěte seznam plánovaných funkcí a rozšíření.
@Drolin (05.01.2017 22:06): Zadky zvířat? Pokud myslíš ty anály žabernatek tak to je významný vědecký objev který má odpovídající význam, nějaké létející poníci na noční obloze ne...
Admini mam pro vas navrh. Udelejte konecne nove debaty k zanrum pro HC fanousky zanru a jejich historie, jako jsem napr. ja a rada dalsich uzivatelu (rpg, adventury, simulatory, strategie, sport etc.) a stanu se Vasim podporovatelem. Na stitky se vyserte.

Politika patri do "o vsem a o nicem", ne? Ale udelat novy forum prece neni problem, debata musi proudit. Aspon to tu ted zije.
@Gordon (05.01.2017 20:13): Pokud se tu mohou probírat zadky zvířat a nazývat to věda nebo nějaké zelenomozkové infa o tančících, tak tu chci i sekci pro železné koule v zemi a ruské miliony let staré mikropočítače!
@musa (05.01.2017 16:46): Ještě chybí tradiční návrh Gordona o téma "Věda a historie". Jelikož tu tento plachý chlapec nyní není, zopakuji jeho tentokrát návrh za něj, i když je mi to osobně jedno.
@RomcaT (05.01.2017 13:55): politiku? to jako fakt? jsem toho názoru, že jedno žumpoidní vlákno je dost. navíc čekat, že se bude někdo permanentně věnovat moderování a ještě poslouchat držkování, když smaže nějaký post, je nerealistické.
ještě jednou snažně prosím, nešlo by založit téma "politika"? A svěřit to nějakému svědomitému moderátorovi (Eru), který by je u toho trochu krotil případně občas promazal. Ale hlavně ať to už nepíšou "o všem a zároveň o ničem" nedá se to číst a už dlouho uvažuji, že si kvůli tomu zruším sledování téhle diskuze. Prosím o vyjádření, jestli vůbec uvažujete o podobném tématu diskuze?

@Jab (03.01.2017 17:33): v pohodě, dovedu si představit, že máš pár kandidátů. Ostatně kdo nemá ;o) Já bych taky na nějaké tři přišla, ale nehrotim to, prostě když vidim příslušnou ikonku nad nickem tak to nečtu ;o)
Hodila by se možnost z pošty zablokovat uživatele, od nějž nechci PM dostávat. Milášek mi zase psal.
Koukám, že je těžké pochopit někoho jiného.
Asi budeš muset, Kwoky, napsat pětistránkový elaborát.
Plus a mínus u komentářů můžu vnímat také jako "tento komentář jsem již četl". Rád bych tam přidal ještě možnost pro neutrální hodnocení, když se mi komentář zas až tak moc nelíbil a už ho nechci číst znovu.
Taky by bylo dobré že kdybych klikl na sledovanou hru v oku aby mě to rovnou hodilo do diskuze a né na home dané hry.
Když scrooluju v diskuzích nebo komentářích, tak mi na horní části obrazovky zůstane stránkování. Bylo by fajn kdyby se v tom samém plovoucím pruhu zobrazilo i oko se sledovanými hrami, abych nemusel scroolovat zase úplně nahoru když chci přejít na další diskuzi.
@účet smazán (13.12.2016 09:16): No v patreonu vidím momentálně 118 USD měsíčně, což je cca 3000 Kč. Takže bych to viděl na takových 70000 měsíčně ať můžou Memphis s MCZ dát v práci výpovědi a věnovat se vývoji na plný úvazek :-D
Kolik musím přispět peněz, aby tady konečně byly ty konzole? A taky Zx spectrum, Commodore 64, Atari, Amiga atd.?
@Kwoky (12.12.2016 09:10): :) Ale jinak mají pravdu, nejenom kvůli pravopisu ale i kvůli kontrole toho editovaného obsahu by tu měl být box s posledními editacemi profilů. VIP jsou taky jen lidé a ne všechno zvládnou uhlídat, což se už vícekrát potvrdilo. A je poměrně logické, že se člověk více zajímá o profil, který sám přidal a dal si s ním práci, než o ty ostatní.
Zdravím,

nešla by, prosím, vytvořit "volitelná" funkce, která by do pošty/e-mailu zasílala "echo", pokud by u nějaké herní karty došlo k editaci/úpravě informací o hře?

Př. Kartu hry mám odškrtlou, na chyby, překlepy, hlody, čárky zkontrolovanou. Někdo někdy kompletně/z části překope synopsi, avšak třeba i s chybami (jež i VIP může přehlédnout). Já pochopitelně o editaci s hrubicí nevím. To bych musela opakovaně provádět grammar nazi křižácké výpravy napříč 12k+ profily, abych ostudné hrubky odstranila. Což je sebevražda, jelikož je databáze her každým dnem hutnější a hutnější. (:

Děkuji za zvážení.
Co takhle vytvořit kategorii pro módy. Něco jako: Samostatná hra, rozšíření, módy.
@Gordon (08.12.2016 00:41): Mno, je hezký, že nahlašuješ svoje zajímavosti kvůli úpravě jednoho slova, ale každá taková zajímavost má v sobě minimálně pět dalších chyb, tak si to po sobě spíš párkrát přečti ještě před prvním odesláním, kdo se s tím má opravovat... :D
Byla by docela faj moznost hodnotit a komentovat i hry v EA s tim,ze by nekde u toho bylo uvedeno - Hodnoceni predbezneho pristupu.
@Hrdlodus (03.12.2016 14:14): Pokud se chci dozvědět něco o nějaké populární hře, tak je tam asi tak šest milionů příspěvků. Možná by se hodila funkce, která by zvlášť informativní a hodnotné příspěvky nějak zvýraznila.
@Gordon (03.12.2016 07:54): To koneckonců není na škodu. Alespoň budou mít štítek pouze příspěvky, které uživatel chce odlišit. Ostatní prostě zapadnou.
Každopádně mně se systém chatu nelíbí vůbec. Databáze her je svým zaměřením informativní web. Krom komunity sem lidé nechodí chatovat, ale něco se dozvědět o hře.

@Danny (03.12.2016 08:54): Defaultní štítek nebude. Defaultně bude příspěvek bez štítku.
Dokonce to tímto způsobem bude kombinovat tematická "vlákna" i stávající chat.

Doplnění nápadu: Pokud uživatel diskuzi sleduje, tak se mu označí v přehledu štítků ty, kde je nový příspěvek.
Co místo vláken v diskuzích zavést štítky?

1) K příspěvku budu moct přidat štítek.
2) Když budu na někoho reagovat, automaticky se mi k příspěvku přidá štítek, který měl u svého příspěvku.
3) V záhlaví diskuze nebo na boku diskuze bude přehled štítků, které se vyskytují v diskuzi. Když jich bude víc než pět, budou ostatní sbalené. Mezi těmi pěti budou ty nejpoužívanější. U štítku bude uveden počet příspěvků a datum posledního příspěvku.
4) Když kliknu na štítek v záhlaví nebo když kliknu na štítek u příspěvku, tak se mi zobrazí pouze příspěvky s daným štítkem. Opakovaný klik na štítek opět zobrazí všechny příspěvky. U přehledu štítků bude tlačítko na zobrazení všech příspěvků.

Elegantní řešení, které je jednoduché naprogramovat. Konečně budou diskuze užitečné pro lidi, kteří se o hru zajímají a nechtějí v diskuzi chatovat. A přitom to nijak nezasáhne do stávající struktury diskuze - pouze bude u příspěvku uložena jedna informace navíc - štítek.
(A o politice se konečně bude moci diskutovat v O všem a zároveň o ničem, v Kultuře, v Hardware i ve Sportu...)
@Drolin (29.11.2016 20:20): A oznámil se důvod, proč nebudou uživatelem zakládaná vlákna?
(Jako diskuze u her jsou takhle naprosto k ničemu. Nikdo si nebude číst tisíc příspěvků. Teď fungují jako chat. Než to programovat, může se využít externě phpBB.)