Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Návrhy na nové funkce

Před odesláním vlastního návrhu si prosím přečtěte seznam plánovaných funkcí a rozšíření.
Nejlogičtější je tenhle patern:

"Nabízím hru XXX, prvnímu kdo odpoví na tento post (v diskuzi), zašlu klíč poštou".

Každý bude hned vědět, jestli je ještě klíč zabraný, nebo ne. A nestane se tedy ani, že by musel darující odepisovat na 50 zpráv s dotazy, jestli je klíč ještě volný.
Kdo nenapíše poděkování, bude vypátrán, dopaden a náležitě potrestán dehtem a peřím!
okej, ale shodneme se na tom, že není tak těžký napsat sem dárci a ostatním zájemcům, že už je to fuč ;o)
@RomcaT (18.01.2017 18:09): Pokud sem dávám klíč, který nechci nebo nejde dát na Steamgifts, tak nabídnu v diskuzi jen hru zdarma s tím, že kdo chce, tak ať se mi ozve přes poštu a dávám to prvnímu zájemci, příp. sám sem dám info, že už je to pryč. Pokud má někdo problém napsat, tak asi tu hru zas tak moc nechce, a vím komu sem to dal. A je to. ANo je to pár kliknutí a psaní navíc, ale to mě fakt nezabije.
@RomcaT (18.01.2017 18:09): Myslim si, ze na SG nelze dat jen minimum her (prakticky jen ty, ktere byly nekdy v minulosti kompletne zdarma). Jinak stejne tak jako muzes napsat, ze nabizis klic, muzes i napsat, ze uz je pryc :)
@Garion (18.01.2017 17:44): ale hodně her, co se sem dává, na steamgifts dát nejde. Jasně, že sem taky dotyčný může napsat "kdo chce klíč, ať napíše zprávu", ale pochybuju, že se mu pak bude chtít odepisovat na dalších x zpráv, že klíč již udal. Mě je taky většinou jedno, kdo si klíč vezme, ale rozčiluje mě, když si někdo klíč vezme a nenapíše to sem a člověk to pak zkouší jako debil.
Inak - nešlo by spraviť novú vec niečo ako Spoiler ale bol by to Key? Proste keď niekto chce tu na fore darovať kľúč, tak nech to nepadne len tak niekoho, kto na fore ani nie je napríklad. A "key" by šiel otvoriť človeku, len co ma co ja viem 250 uzivatelskych bodov (napríklad),
@MartinezZ (17.01.2017 17:39): V tom případě by se uplatňovala jen pozdější verze jako nelokalizovaná, Tedy by tam mohlo být: Neoficiální lokalizace.

Takže ve výsledku by každá hra mohla mít kolonku Lokalizace:
Ano
Ne
Neoficiální
(to znamená amaterská od nějakých lidí z netu)

Lokalizace by samozřejmě museli být kompletní to je z více než 70% třeba (přeloženo to hlavní)
Mozna bylo mozna nebylo.. ale jedna vec me trochu trapi. Kdyz hledam hry, pisu bezne a podle zvyku treba kotor.. hots.. atd. Mineno Knight od the old republic, heroes of the storm. Neodmyslitelne zavedeny nazvy, ktery na forech a googlu fungujou. Tady to napisu, zjistim ze nic, tak teda pisu normalni nazev a 10 vterin v p*deli. :) World first problems, i know.
@Sasakr (16.01.2017 17:58): Dobrej nápad, akorát bych ten filtr udělal podle krajů. Přece jen obcí je v ČR spousta, někdo tam může udělat překlep a už ho to nenajde a navíc tam obec někdo třeba ani nemá vyplněnou (včetně tebe :)).
Jak moc odvážné je nadhodit myšlenku filtrování uživatelů dle měst? Vím, že to tu není žádná sociální síť, ale možnost vyhledat hráče či hráčky třeba na lanparty, VR seance apod. by nebyla špatná.
@Drolin (14.01.2017 11:55): Ne-e. To je zcela legit, určitě to všechno během těch dvou minut, kdy mi vše omínuskoval, taky přečetl a prostě se mu jen moje komentáře nelíbily. :)

Btw zakázal jsem si, aby mi nemohli psát lidé, které nemám ve sledovaných nebo přátelích. Takže jej asi naštvalo, že mi už nemůže spamovat poštu a ani jeho příspěvky nevidím. Holt další do mě zamilovanej, jako kdysi byl konvice a jeho alter-ega.
Ano! Lokalizace bych zde také velmi uvítal, nejlépe i s doplňkovou informací, zda se jedná o titulky, či dabing, případně obojí.
@90210 (13.01.2017 11:21): Wut? Plusů jsem rozdal celkem dost. Daleko více než minusů btw, pokud by někdo pochyboval. Ty ode mě taky nějaký máš btw. :)

@Drolin (13.01.2017 11:02): Solidní. :D To přede mnou určitě vedeš.

@Jumas (13.01.2017 11:01): Máš recht. Nepodíval jsem se na to dost detailně. Ty ostatní zmizely a zbývají jen ta od Mounta. Dříve jsem ty tři třebas u PST měl, ale dvě zmizela i s alter egy.
@Jab (13.01.2017 10:54): Pokud vím, tak hodnocení komentářů od zabanovaných uživatelů jsou smazána. Opravdu máš mínusy od konvice? Mount zabanovaný není, ostatní duplicitní účty si nepamatuji.
@MCZ (12.01.2017 16:04): Jo, to už jsem zjistil. Škoda.

Důvod je ten, že když jsem si otevřel seznam her na databázi, tak to pod nazvy her neukazuje žánry, tak mě to trochu zarazilo.
Nešlo by do mobilni verze přidat přepnutí na klasickou? Nebo to tu je někde?
To by bylo nejlepší :)

Zvláště, když u samostatných adventur (zvláště starších) se skoro nediskutuje.