Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Rapier (20.12.2017 10:40): NHL 2017 som už hodil do Správy DH, NHL 18 bude zakrátko nasledovať...:) čo sa týka starších ročníkov, mám ich v pláne neskôr, sú totiž hry, ktoré majú prednosť a nestíham všetko...:)
Jak tady konzolisté brečeli, že tu nejsou konzole, tak jsem čekal, že se budou předhánět v přidávání nových her. Zatím to vypadá, že na to docela kašlou.
@účet smazán (19.12.2017 20:30): Admini nám omezili přísun těch vývojářů, když jich tam bylo těch asi sedmset, tak se ta stránka načítala asi půl minuty a nešlo s tim normálně pracovat, takže teď je jich vidět asi jen 50 a když se nějaký schválí, tak ho nahradí další. Ten tvůj tam teď vidět bohužel neni :/
@Jab (17.12.2017 11:48): jj a ještě RPG ty taky hraji. Adventury dle seriálů = jedna jediná ;oD Ale jinak ano, souhlasím, taky si čtu častěji hry které jsem buď hrála nebo je mám ve sledovaných s tím, že je hrát chci. Měla bych si ty komentáře dopsat...až někdy chytnu slinu tak se do toho pustím. Ale z těch her co jsem hrála tě stejně žádná asi moc nenadchne ;o)
@M.a.t.t. (17.12.2017 11:44): Dělám to přesně, jak píšeš. Ale musím o hře alespoň něco vědět a mít na ní alespoň nějaký elementární zájem. Mně neznámé tituly většinou hledám projížděním žebříčků. Taková Alpha Centauri na neznámost dojíždí. Hráči si raději dají další díl Civilizace v řadě, což je škoda. Romča tam má zrovna komenty k titulům, které jdou absolutně mimo mě. A přečtení těch komentářů na tom jistojistě nic nezmění. Pokud nevěříš, tak si to vyzkoušej sám na sobě a přečti si je. ;) Logické, plošinovky, simy, adventury dle seriálů, Amanita adventury (Machinarium mi úplně stačí), dětské hry... To nejsou žánry pro mě a nikdy nebudou.

Z žánrů hraji RPG, turn-based strategie a adventury. V tomto pořadí. Tam je pak také nejvyšší pravděpodobnost, že budu číst komentáře dalších.

@Zoltan (17.12.2017 10:14): Ja som zaslal čím skôr, aby som nezabudol. Ale veľa ľudí to odkladá :)

@Jab (17.12.2017 07:30): Slovami odborníka: Naopak, dáva zmysel hodnotiť plusmi komentáre ku hrám, ktoré si nehral, ak v tebe daný komentár vytvoril záujem si ju vyskúšať. Potom to aj tak vyzerá, že ľudia radšej píšu x-tý komentár k populárnym hrám typu Mafia, kde má viac-menej zaručené množstvo plusov a nie sú až tak motivovaní napísať svoj pohľad na menej známu záležitosť. DH by pritom malo slúžiť aj na to, aby sa užívatelia rozširovali obzor :)
Připomínám, že máte přesně týden na zaslání seznamu nejočekávanějších her ještě. Zatím účast docela slabá. :(
@90210 (15.12.2017 16:21),@Jab (15.12.2017 10:48): takže to jako berete tak, že momentálně vy mě dlužíte pluska takže vám nemám nic hodnotit dokud mi to nevyrovnáte jo ;oD ale jinak, kvůli těm vašim postům jsem se dívala na své statistiky plusek a můžu hrdě říct, že nejsem nikomu dlužná jediné plusko. Nepočítám ty, kteří mi třeba dali a sami nemají napsaný jediný komentář. Ale je to poprvé co jsem se do té statistiky vůbec dívala, takže jsem to fakt nikdy neřešila ;o)

jo a je novej kvíz tak šup na něj ;oD
Super, achievement Zkušený přidavač je doma. :) A to jsem stále ještě nevyčerpal zásobu leteckých simulátorů nebo jejích placených rozšíření.
@Jab (16.12.2017 21:07): A furt budou remcat. Tak už jich tam máš víc.

@Drolin (16.12.2017 21:09): Hraješ úplně odlišné hry, než já, takže se moc k tvým komentářům nedostanu. Napiš komentáře třeba na Chameleona, Syberii nebo si zahraj další Sokalovky a hned ti nějaký plusy přibudou. Když teda nějak vysvětlíš tu tvou padesátku u Syberie :)
@Jab (15.12.2017 10:48):, @Drolin (15.12.2017 11:06):, @Garret (15.12.2017 11:13):, @90210 (15.12.2017 16:21): Tak jsem vám tam nějaký plusy naházel, když si tu stěžujete :)

Já každopádně hodnotím jen komentáře u her, které jsem hrál, abych věděl, o čem dotyčný píše. Ve výjimečných případech, jako je třeba tenhle, hodnotím i něco mimo, ale to není často. Je to třeba když nějak narazím na koment, který má 9, 19 nebo 29 plusů nebo koment od oblíbeného uživatele.

Za nejhorší komentář na DH vůbec považuji tenhle, na nějž navazuje tento (Warpo Vice City opravdu nemá v lásce). A taky dát hře 90 %, napsat do pro, že má dokonalý CZ dabing a příběh, ale v komentáři ji úplně zdrbat je taky zvláštní úkaz.

Kapitola sama pro sebe je Dalighost, který má otřesné komentáře s 20x použitým slovním spojením "tato hra" v každém z nich. Nikdy nepochopím, jak za to může dostat pluska, ale to je můj boj.
Starý komentář můžete kdykoli smazat a napsat pak úplně nový. Pochopitelně se tím zresetuje hodnocení (tedy plusy a mínusy) a také datum (takže se komentář objeví mezi novými). Na "reparát", kdy jde o nový komentář, případně rovnou nový pohled na hru, je to úplně ideální. Sám jsem to udělal třeba u druhého NOLFa.
@RomcaT (15.12.2017 13:06): Ja ctu jen komentare u her, ktery znam, takze vetsinou devadesatky. Nectu samozrejme vsechny, napr. komentare k Mafii nectu vubec. Pluska davam prakticky ke kazdymu komentari, kterej ctu, i k tem, ktery urazi nebo nejak jinak se nehezky navezou do moji oblibeny hry. Co je to za uzivatele neresim, ale za ta leta jsem si vsiml par uzivatelu, kterym jsem dal treba 40 plusek a oni me vubec nic, byt pisu (nebo jsem spis psal) komentare ke starsim hram, ktery oni sami hrajou, takze na techto par uzivatelu uz seru a zadny plusko jim nikdy nedam, stejne to nebyla zadna slava. Teda az na Ebba, ten nepsal uplne blbe.
@Chuck (15.12.2017 10:06): to se mi nezdá. Vidím jen tlačítko upravit. Ale kompletně smazat komentář a napsat nový, šťavnatější a celkově třeba lepší, údernější (dosaď si) bych možná občas využil.

PS: chápu proč zrovna ho ale nevěděl jsem o tom.

@Jab (15.12.2017 10:48): tak systém plusek/mínusek mě nechává tak trochu chladným, protože komentáře k leteckým simulátorům moc lidí nečte. :) Kdybych se tak někde dostal na 20 bodů, to by se asi musel stát zázrak. Ale i tak děkuji všem za podporu.

@Garret (15.12.2017 11:13): to je přesně ono, člověk si dá tu práci s komentářem a pak nějaký úplně průměrný nasbírá 30+ za 2 dny....hlas lidu.

@Drolin (15.12.2017 11:06): ano sypu si popel na hlavu, zrovna sám moc plusek nerozdávám ale polepším se! Když já nestíhám často číst ani ty komentáře!
já teda hodnotím jen komentáře u her, které sleduji...plus teda mám pár uživatelů, které sleduji a hodnotím i když jsem hru nehrála, ale komentář se mi líbí. A když se mi komentář nelíbí/nesouhlasím s ním tak nehodnotím. Nějak se mi do těch mínusek nechce. Už jsem jich pár taky dala, ale to byl prostě výplod sra*ek s odpuštěním.