Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Keď tu už píšete zoznamy, tak tu je môj zoznam hier, ktoré chcem na DH pridať v najbližších dňoch voľna :
Secret of Mana
Final Fantasy I + II
Legend of Zelda 1
Vagrant Story
EarthBound
Tactics Ogre: Let Us Cling Together
Ogre Battle: The March of the Black Queen
Skies of Arcadia
Pokémon Sun and Moon
Dragon Quest series
Fire Emblem
Grandia 1
Ja Vampyr a Metro. A v lednu vyjdou Tomb Kings do Total Waru W2.

KCD moc neverim - ale treba prekvapi. Spis ani nevim, co by melo tak vyjit.
Na příští rok jsem si sepsal seznam co všechno must play her (4 z nich už mám koupeny):

Outcast Second Contact
Yakuza 0
Elex
Edith Finch
Kingdom Come Deliverance
Vampyr
Red Dead Redemption II
Metro Exodus

A dobrý víc toho nepotřebuju. Výzvy už se účastnit nebudu :)

Tak jsem vypsal 5 her, z toho 3 asi nevyjdou. :D zatím dobré vyhlídky. Příští rok nevypadá tak hekticky.
@Fritol (23.12.2017 07:38): me by nejvic vyhovovalo kdyby nevyslo nic. Her mam plnej pytel a kdyby nevysla treba 5 let vubec zadna hra nevadilo by mi to. Obecne me spis kazda nova hra co me zajima z casti vytaci ze vubec existuje:) Takze se omlouvam ze se tve ankety nezucastnim.
Máte ještě dva dny na odeslání nejočekávanějších her. :) Poslední připomenutí.
Case closed. Memphis mi doplnil zbývající doložitelné hodiny a právě jsem to dokončil. Děkuji za pozornost :)
@RomcaT (22.12.2017 19:22): V žiadnom prípade neuznávať (slepý střeva nebrat!).
Vytvorí sa precedens a nastane totálny chaos, kde si celé tie milióny užívateľov budú nárokovať ťažko krvopotne získané a mimoriadne cenné achievmenty na základe historiek.
HA!

@Kwoky (22.12.2017 12:02): já plnil nepřítele spánku touhle taktikou:

00:01 jdu spát a mám první přihlášení za sebou
01:57 budík, přihlášení, odhlášení, opětovné přihlášení 02:01, poté jdu spát
03:57 budík, přihlášení, odhlášení, opětovné přihlášení 04:01, potéj du spát
05:57 budík, přihlášení, odhlášení, opětovné přihlášení 06:01, poté jdu spát
V 7:30 jdu do práce a pak už normálně každou hodinu až do půlnoci.

Takhle to celkem jde, jsou to v podstatě 3 budíky za noc na 5 min, takže ráno skoro
ani není znát únava, jen minimální.
@Kwoky (22.12.2017 12:02): doporučuji mít na tu druhou polovinu na každou hodinu připomenutí. Taky jsem si myslela že ta noční půlka je horší a pak jsem zapomněla v běžnou hodinu v podvečer.
@M.a.t.t. (21.12.2017 12:07): Ah ok. Pokud to někdo neudělá dříve, tak to v pátek či o víkendu vše udělám. U těch Spellforce 3 si název změnili v průběhu vývoje, tak mohou asi být oba, ale spíše to po schválení přidané hry edituji a dám tam toho nového, kterého předtím založím. Btw Spellforce 3 vůbec nevypadají zle. Dost mě překvapilo, že tu 14 dní po vydání ještě nejsou.

Jinak k editaci případně připíši, že mi bod za ni nepřísluší a odkážu sem, abych případného schvalovatele neuvedl v omyl. Půjde asi o mrzký bod, ale pořádek musí být.
Narazil jsem na problémek, který už se asi řešil. Pokud vývojář změní jméno, řeší se to novou kartou vývojáře, změnou jména původního nebo poznámkou v textu popisu původního? Zvolil jsem třetí možnost, která mi přišla nejméně násilná po všech stránkách (žádný popis tam navíc zatím nebyl). Ale do budoucna bych se chtěl ujistit, jaký je správný postup.