Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Na DH je v tomto momente pridaných rovných 14068 hier. Otázka preto znie, podarí sa dosiahnuť 15000 do konca tohto roka? Stále tu chýba dosť konzolových hier, tak sa snažte :)
také gratuluji, to by mohlo přitáhnout nové lidi ;o) jinak nechci prudit, ale přijde mi trošku na prd, že už je nová výzva, měli by jsme to rozesílat po kamarádech, chválit to jak je to super, ale jakmile na mě přijde otázka "týjo, to vypadá dobře a co jste loni vlastně měli za ceny" tak jsem ve slepé uličce a musím říct, že čekáme na giveawaye na 30 her a ještě nevíme o co se bude hrát. Takhle kdyby se vědělo už alespoň o co se hrát bude, mohlo by to být taky pěkné lákadlo.
Koukám DH mi končí ve spamu.

Proč je tato zpráva ve spamu? Zjistili jsme, že mnoho zpráv z domény databaze-her.cz je spam. Další informace
Možná už se začalo s těmi lustracemi webu, asi bychom měli s těmi politickými debatami brzdit... :c)))
Organizovat lidi na internetu. S tim mam bohate zkusenosti a je mi kvoka lito. Hodne stesti :)
@Kwoky (04.01.2018 12:32): Mňa skôr prekvapuje, že si myslíš, že je to až taká výhoda. Ale znova, ja sa na to pozerám z môjho subjektívneho pohľadu a ja osobne nerád strácam čas hrami, o ktoré by som normálne nezavadil.

Ale aby som bol férový, odhliadnuc od toho si myslím, že sa to snažíš organizovať dobre a celý turnaj považujem za sympatickú záležitosť, ktorej ďalší ročník budem určite sledovať. Aj keď pravdepodobne iba pasívne.
@Kwoky (04.01.2018 10:27): nehraju multiplayer. Maximálně tak mmorpg, ale i tam je to nutné zlo... Pvp mě nebaví a dungeony či rady chodím kvůli questum, reputacim, možná kvůli petum, mountum ci achievementum. Pokud nepočítám unreal tournament (ten první) se ségrou, hrál jsem multak naposledy na gymplu. Kromě toho nemám čas a nikdy nemuzu zaručit, že budu v určitý čas stoprocentně online.
A obecně: je víkend lepší než, řekněme 2-3 pracovní večery? Mě je to plus mínus jedno, ale lidem s náročnější rodinou/přítelkyní by to mohlo pomoci se zúčastnit.
@Kwoky (04.01.2018 13:33): řeší se turnaj? Já oceňuju snahu a fakt jsem se u slona bavil, ale jak jsem už psal, není to moje priorita, abych si zabookoval víkend "jen" kvůli dh turnaji. Podle mě je to ale super organizovaný a kdykoli budu mít čas rád se zúčastním.