Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Coldplaz (02.02.2018 22:49): Prečo "bol" aktívny? ...:) Stále som rovnako aktívny, aj budem, akurát že moje body už nestúpajú vďaka tomu, že najhodnotnejšie DH achievementy som už dávno získal. Ale kvôli nim som to nikdy nerobil, takže pokračujem rovnakým tempom., Momentálne sa pomaly zaoberám pridávaním nekonečných JRPG sérii... čo a týka August15th, tak jej práca je veľmi záslužná, kedže napríklad pridala množstvo skvelých popisov vizuálnych noviel. A aj opravovať ten bordel, čo je vo vývojároch musí byť neskutočná piplačka a iste to zabralo množstvo času, ktorý mohla napríklad venovať niečomu inému. Dúfam preto, že ste ju teda odhalením identity nevyplašili...:)
@RomcaT (02.02.2018 10:59): Jak říkám, v mladým věku by se Nepřítel spánku dal se vstáváním k dětem v pohodě skloubit. Ale zase to ber tak, že děti jsou "radost". Akorát kdyby zůstaly tak někde kolem těch 3-5 let
@lseling (02.02.2018 06:55): hele to jsi dobrej, Jumas to všechno zaspal a to jsme taky měli dítě vedle postelemi myslím že první dvě noci ho to budilo a pak chrnel jako nic. Ještě se mi ráno ptal jestli jsem vůbec kojila ;o)))) no každopádně tak to znáš a víš že oproti tomu je nepřítel spánku brnkacka
a hlavně pozor na automatické přihlášení! Já se tak přihlásil přes mozillu v práci, neuvědomil si to a pak jen tloukl hlavou o zeď...
@player (02.02.2018 00:07): ne každou hodinu, jednou za necelý 2 hodiny (např. v časech 0:01, 1:58, 2:01, 3:58 atd.). Vlastní časový vklad je minimální a pár těhle přestávek ve spánku se dá v pohodě přežít. Přes den už je to pak brnkačka. Samozřejmě by se to mělo dělat někdy o vejkendu a ne když člověk vstává do práce ;)
@RomcaT (01.02.2018 23:08): Tak já jsem sice nekojil, ale po nocích jsem k dětem vstával s manželkou. Už proto, že jsme malé děti měli vždycky u sebe v ložnici. Takže to znám, neboj. Jenže to jsem býval mladej :).
@rikuhahl (01.02.2018 14:45): Mluv za sebe. Každou hodinu se budit, abych se musel znouvu přihlásil. Dal jsem to na podruhé. Ale už bych to vážně dělat nechtěl.

@Vurhor (01.02.2018 15:13): Ono je těžký si to hlídat, když třeba jedeš na dovolenou. Užíváš si a snadno na to zapomeneš. A pokud to zkazíš tak to musíš dělat další rok.
Pánové asi budu už dost trapná, ale celkově mě vaše debata o nepříteli spánku přijde z mého pohledu šíleně směšná. Když si uvědomím že při kojení jsem v pohotovosti každé 3 hodiny. A to ne jako jeden blbej den ale půl roku. Dovedete si představit že jste každý den každé tři hodiny po dobu půl roku vzhůru a musíte fungovat a dítětem ;o) a to ještě v tom lepším případě mezi tím kojením třeba v noci můžete spát, ale taky třeba ne, taky třeba jen utesujete řvoucí dítě. Pche nepřítel spánku na databázi je máček to za chvíli můžu plnit každej den. Tak se koukejte hecnout a nefnukejte nad obtížností, přece nebudete horší než ženský ;oD
@Jab (01.02.2018 15:02): Já jsem Nepřítele spánku splnil tu noc, kdy jsem víceméně předpokládal, že budu vzhůru a řešil jsem to tak, že jsem se jednou za dvě hodiny přihlásil před celou a po celé a zase šel za svou zábavou, tedy hosty. Pak šlo jen o to nezapomenout a to zařídil telefon :).
@Zoltan (01.02.2018 16:31): Já ho splnil při ZOH 2010 ve Vancouveru, přenosy asi do 6 a spánek potom by byl kouskovanej tak jako tak. Za tejden přichází další možnost jak spojit “příjemné s užitečným” :)
@player (01.02.2018 14:31): Mně osobně teda přijde poměrně jednoduchej. Nestydím se přiznat, že na netu jsem prakticky každý den, pokud jsem bez počítače, tak jdu na mobil. A na DH koukám fakt dost často. Souhlasím ale že nepřítel spánku je docela záhul. :)
Mně přijde hroznej. A rozhodně si kvůli němu nebudu kazit spánek. :)
@player (01.02.2018 14:31): Nepřítel spánku je paradoxně jeden z nejlehčích. Stačí mu věnovat dohromady asi 5 minut :) Pravda, musí se to trochu hlídat, ale věnovanej čas/zisk achievementu je hodně dobrej.
Pojďme rituálně zavraždit uživatele August15th za to, že ke každé hře přidává recenze s games a já to tak musím odklikávat.
Docela by mě zajímalo, jestli se dá zjistit, kolik lidí je tu Zatraceně loajálních!
Achievmenty se precenujou. Jednou to vypnou a zbude prd. Za internetove uspechy mely byt financni odmeny. Ale to by nesmelo byt vse na internetu takove socialni a komunitne lacine:)