Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Chybí tady nějakej Nintendofil. Kde si mám teď ohodnotit Super Mario Odyssey :'(
@leebigh (07.02.2018 21:54): Stížnosti na aktivitu, kterými tato debata začala, mimo jsou. Tvůj návrh na uvádění více informací o smazaném videu je samozřejmě naprosto v pořádku a plně s ním souhlasím.

@Kwoky (07.02.2018 21:55): O pluska přijdeš, o achiev a body ne (teda pokud se nepletu). Ale jo, mohl by být přidavač informován, že "jeho" video je nefunkční a bude smazáno a měl by nějakou lhůtu třeba týden na opravu linku, a pokud by to neudělal, tak by se to video automaticky smazalo včetně plusek, takhle by to asi řešit šlo.
Připadá mi, že to není tak dávno, kdy jsem si v místní diskuzi připomínal svoje výročí na DH a ono je to tu dneska zas. :-)
@Crash (07.02.2018 21:46): To jistě. Ale vem si, že přidám video se soundtrackem. Někdo to smaže. Tak můžu najít alternativní video se stejným soundtrackem a přidám ho znovu. A začínám s pluskama od nuly.
@Crash (07.02.2018 21:46): Tak zas tak úplně mimo nejsou, pomohlo by mi, kdyby v té zprávě vyjelo co to bylo za nefunkčníé video, fakt si člověk nepamatuje co tam přidal. Samozřejmě s nahlašováním nefunkčních videí apod. také plně souhlasím, o tom není pochyb.

@Crash (07.02.2018 21:46): jj, taky mi skáčou zprávy, ale jsem rád, že se aspoň čistí "aura" Co jsem koukal, tak to jsou většinou videa z her, co ani neznám a přidával jsem je v nějakym záchvatu asi :) Hry, co mám rád si hlídám ;)
Tady na tom mazání mně trochu vadí to, že i kdybych nakrásně chtěl přidat nové video, nepoznám, co za smazané video to vlastně bylo :-(
Hlavně je blbý, že při smazání videa člověk přijde najednou o všechna pluska.
@Fritol (07.02.2018 10:20): twl to mi nedošlo ;o) no nevadí projedu to a naposílám Jumasovi ať to smázne ;o) ale možná ani nebudu muset, někdo mě má v hledáčku a maže mi to teď jako divej tak bude vyřešeno ;o)
Tak tak, já si užíval aktivitu 6666 a nyní mi mazáním videií klesla asi o 50 :(
Kterej šťoura proboha šustruje videa? Jako ok chápu že ty co jsou nefunkční je dobré smazat a vím že se jedná o záslužnou práci pro DH, ale fakt mě nebaví že každá zpráva co mi poslední dobou přijde jsou moderátoři DH - bylo vám smazáno nefunkční video. Dřív to bylo jednou za čas teď je to denně, tak kdo je ten snaživec co to dnem i nocí prolézá? ;o)
Spýtal som sa gúgla na jednu staršiu DH diskusiu a vrátilo mi to velice divný link:
WTF
:D
@Walome (06.02.2018 14:37): Tak jasně, že o tom je ta výzva, že se pustíš do něčeho, do čeho bys jinak nešel, ale v tý knižní výzvě je těch kategorií, do kterejch by se mi nechtělo fakt dost (letos třeba i deset), a o tom to podle mě fakt není, abych se půlkou výzvy protrápil. Kdyby bylo deset kategorií a z těch třeba dvě, tři nic moc extra, tak ok, ale tohle není nic pro mě. Určitě to je ale tím, že při těch dvaceti kategoriích ročně se daleko dřív vyčerpaj ty zajímavý, a pak se vymejšlej takový, kde je třeba jen dvacet možností. To opravdu není moc.

Já myslel, že jsme v diskuzi k Herní výzvě a ono ne, tak se asi přesunem tam.
@Jumas (06.02.2018 14:28): no ale tak v tom je to "výzva" :D ne, že vybereš pár bezpohlavních kategorií, do kterých lze zakomponovat prakticky cokoli.

Ale jako knižní výzvy taky nejsou nic pro mě, 20 knížek ročně už je u mě dávno scifi (a i když jsem četl hodně, bylo by to na mě moc), ale třeba menželka by to dala levou zadní. Ale sdílím Tvou nechuť trávit svůj volný čas tak, jak nechci.
@Kunick (06.02.2018 14:01): @musa (06.02.2018 14:19): Já psal "HRA, odehrávající se v Brně snad ani není", takže nevím, kdo si naběh :)

A s těma knížkama jsem to myslel tak, že by ta výzva samozřejmě splnit šla, ale číst kvůli tomu to, co vůbec nemám v plánu, a to hned v několika kategoriích, by mě fakt nebavilo.
@Kunick (06.02.2018 13:19): Jak už jsem jednou psal. Ideální by to bylo jako na Databázi knih, tedy záložka Herní výzva, kde by šli jednotlivé roky rozkliknout a byly by vidět hry v jednotlivých kategoriích. Když už se vzala inspirace na herní výzvu tam, proč by se nemohlo požít i rozhraní.

Jinak neřešte mou čtenářkou výzvu, tu neplním a loni jsem tam jen narval pár knížek, které do jednotlivých kategorií pasovaly. Jako dvacet knížek za rok asi dám, ale aby se napasovaly do kategorií jako "Kniha od držitele Pulitzerovy ceny" nebo teď aktuálně "Kniha, jejíž děj se odehrává v Brně", to fakt ne. Hra, odehrávající se v Brně snad ani není :) Každopádně zlatý naše kategorie, tak si nestěžujte.
@Strady (06.02.2018 11:41): to můžeš, nicméně někteří tam měli zapsaný i progres a nějaký popis uzrávání jejich výběru. To vše je dle Memphise zachováno. Jen to není viditelné. Předpokládám, že v časem bude vše zpřístupněno, stejně jako na webovkách můžeš překliknout na verze z předchozích ročníku.
Taky bych to brala, příště budu moudřejší a včas si to pretahnu do profilu..
No já to myslím tak, jestli se nám to vrátí zpět do profilů, nebo ne? :D
Já už si totiž nepomatuju, co jsem tam měl za hry a rád bych si to tam dal :-/