Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Čím víc o tom updatu čtu, tím víc mi to připomíná mé snění po vydání. Tehdy jsem to jen očekával do roka. Teď jsem naloadoval sejv, jestli hru vůbec zapnu, abych si pak do konzole přetáhl xicht, protože se mi s mou v nechce loučit. A stačila minutová 20fps sekanice a crash (zkoušel jsem to na noťasu vymaxovat) a chci to strašně moc hrát. :-D to se ještě vykoupí.

edit: a zase se ve mě tluče ta touha koupit za pade PC.
Příští run si chci dát co nejčistší stealth. Jsem zvědavý jestli i do jeho možností Phantom Liberty nějak zasáhne.
@Feidias (14.06.2023 16:27): To seš ale loser. Máme tu partu, která u toho musí ještě kreslit mapu na čtverečkovej papír a nejede přes to vlak! :)

Mně tedy minimálně motorky přišly v Cyberpunku bezvadné. :)
@Gordon (14.06.2023 14:47): Já doufám že když teď budu přestřelky v autech a lépe fungující policie, tak to znamená že auta už mají i nějakou inteligenci - a to by pak i ty závody šly udělat. To co za závody vydávají teď v těch misích s Claire je zoufalé.
@Gordon (13.06.2023 14:59)

@AlieN

Night City je obrovské, takže rozhodnutí překopat a rozšířit existující v podstatě vítám a dává to smysl.

Metro bych chtěl tyjo a ideálně i ty cutnuté autobusy. Mě by normálně bavilo se v tom projíždět jako pasažér
@Gordon (13.06.2023 14:59): Velmi doufám že na kosmodrom něco přibyde. Můj vlhký sen je že se bude tohle DLC prodávat jak rohlíky a oni se rozhodnou přidat ještě jedno - kde budeme z kosmodromu létat i off world :D (a rozšířit pustinu, trochu víc postapa do toho světa zamíchat)
@Feidias (13.06.2023 13:32): Na stadionu předpokládám taky, ale hlavně celá Pacifica bude překopaná a to staveniště u ní už nebude... staveništěm :)

Mají tam dost velký kus prázdného prostoru aby nová čtvrť byla klidně větší než jakákoli z těch starých, tím spíš pokud se budou držet svého víceúrovňového designu.
@Feidias (13.06.2023 14:13): https://cyberpunk2077-map.com/FB.png 
Celá ta oblast na jihozápad pod stadionem je uzavřená, tam to bude. Ono i krátce od vydání byli nějaké šuškandy, jak je to celé cutted-out oblast.

A taky přeci není vyloučeno, že přibudou části interieru, nebo nějaké questy v celém městě, ale nerad bych dával plané naděje.

Ono si i vem, že ta pacifika je jen pár obchoďáků, co je přístupný, je to relativně maličké oproti ostatním čtvrtím, a to tu máme ještě to kasíno a ostrov s kosmodromem. Na těch by taky mohli zapracovat, vůbec by mi nevadilo, kdyby corpo ending spočíval i v jízdě na kosmodrom a záběr z rakety na město, jak stoupá. Ale to je spíš má fantazie, jak by to mohlo být lepší.
@SilentWolf (12.06.2023 20:58): Co jsem pochopil tak to DLC se odemkne někde v průběhu kampaně a je dohratelné před dokončením původní kampaně? Takže nový ending nedělá? (říkám jako člověk co to ještě nehrál)
Nepochopil jsem kde se v Night City nachází ta nová čtvrť. Nějak si to dle mapy nedokážu umístit. To musí být jedně někde za městem.
Doufám že tím nevznikne kanonický konec pro případné pokračování. Určitě bych bral kdyby případné pokračování nenavazovalo.
@Paul (12.06.2023 19:22): Tak jasně, že tam bude další konec, akorát by mě překvapili, kdyby to byl „happy end“, ňáký „ale“ to mít bude, třeba budeš muset obětovat Nibblese.

Jinak jim asi tak před rokem leaknul (asi skoro) celej scénář, tak si můžeš počíst.
Huh, kolega co C77 epicky hejtoval za to, že nemá žádnej happyend (což já mu rozporoval že ten konec co jsem měl já byl bittersweet tak akorát a ke kyberpunku mi to sedlo líp než vyloženej happyend) a že si chce žít s Panam, tak tvrdil že to v tom datadisku určitě "napravěj" a já mu o tom dost pochyboval, tak asi nakonec bude mít pravdu:

With Phantom Liberty, are you picking up from one of the endings of Cyberpunk 2077, and if so, which one?

No, this takes place in the midst of it. You get to a certain point in the game and this unlocks, but of course, we let you skip right to it much like it was done in The Witcher 3's expansions...It's the same thing as it takes place during. Now it has endings, different endings based on how things play out...Then, based on the ending within Phantom Liberty, you can unlock a new ending in the base game.

https://wccftech.com/phantom-liberty-qa- ... ke-night-city-alive/
@BUMTARATA (12.06.2023 14:25): Já se k tomu dostanu asi dřív, včera jsem psal meh, že už nezájem. Ale když jsem se dozvěděl, jak překopali základní hru, tak to má teď vysokou prioritu. :D Ale letos to mezi trio FFXVI, Baldursy 3 a Alan Wake 2 asi neprocpu no. :D
SilentWolf jistě ocení, až se k tomu za čtyři roky dostane.

For example, cybernetics received a complete overhaul. Now, armor is tied to your cyberware rather than clothing. This means you can wear whatever you want without worrying about your overall defense and combat effectiveness. However, you can't install a bunch of cyberware at once. As you progress you'll increase your cyberware limit, and if you install too much you'll be hit with various debuffs. Not only that, but when you install new cyberware, you'll get to see the installation process from V's point of view. While we didn't get specific examples of how cyberpsychosis could affect your character, getting debuffs from excessive cybernetics fits within the context of the world. It seems like a much more refined system that will force players to carefully pick and choose cyberware that fits their play style.

Doteď se slzou v oku vzpomínám, jak mi tílko se čtyřmi broken as fuck Armadillo mody přidávalo mnohonásobně víc obrany než podkožní (jak se to asi implementuje?) cyberware armor.