Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Já jsem jen přišel napsat, že už bych si měl sakra zahrát tu jedničku :/
A tak jako jo, jsou tam Trosky a vypadá to cajk, analýza záběrů na chvíli zabaví... ale za mě mohli trochu míň pindat a vyhrávat a víc třeba říct o čem to teda konkrétně bude. Nebo nějakej konzistentnější kus gameplay ukázat.
Takže... Bude to větší, delší a tak vůbec. Taky vám to přijde akčnější? Jindra přišel o svoji klukovskou vyjukanost a působí nějak naštvaněji. Kuše a palné zbraně k tomu? To první budiž, ale s tím prachem bych to nepřeháněl. Jsem zvědav na Kutnou Horu a vypořádání se s jedním z top tehdejších měst po technické stránce.
To je nádhera, nej trailer ever. Asi budu muset tedy ještě než to vyjde zopáknout si jedničku s českým dabingem, jak mě to natěšilo.
Wow, to je fakt světová prezentace se všim všudy. Lokace skvostný a vypadá to nádherně celý. Jen mě mrzí ten obyčejný název hry bez nápadu a možná až moc fan-like pokračování příběhu bez jakýkoliv přestávky, ale to je nakonec asi úplně fuk. Bude to velký ;)

@BUMTARATA (18.04.2024 20:17): Jo, to mě taky zamrzelo, že nikde nebyla, bojim se nevěry :(
30 sekund...a po přepnutí streamu na 4K zamrzne :) nechám 1440p
Tady se pořád řeší časový skoky. Proč by neměla dvojka plynule pokračovat po prvním dílu nebo pouze s malým odstupem?
Jindřich z logiky věci bude usilovat o získání meče, 1403 se dostává král Václav z vězení a toho roku je taky napadena Zikmundem Kutná Hora. Není důvod v ději kvaltovat roky dopředu :).
Já si jen dovolím říct (a myslím si), že vám to, jak se říká, odpálí dekel... Jsem fakt zvědavá na reakce, za chvilku uvidíme :))
Soukromý tip, dle dnešního data si myslim, že se hra bude odehrávat v roce 1418 :)
@Paul (18.04.2024 15:46): nikdo nerozporuje, že se tohle nepoužívá. Dělá se to s různou úspěšnosti desítky let. Jen nikdo normální tomu ale nepodaouvá ten konspirační wibe jako pan ofšemvimfšenejlip.

Mě prostě zaujalo, že má tu potřebu v takhle pri něj asi důležitej den.

Nic nechtěl jsem tu tím pánem kazit těsnění se na ofiko oznámení. KCD 2 přeju jen a jen úspěch a doufám, že to bude povedená hra. Dělají na ni stovky talentovanejch lidi, kterým přeji úspěch zrovnatak.
@BUMTARATA (18.04.2024 15:06): rád bych doufal že si Wingefors uvědomuje že KCD2 je jedním z jejich největších potenciálních moneymakerů a tudíž si ohlídaj aby to šlo ven kvalitně uvařený. Ale uvidíme.

@Fritol (18.04.2024 15:25): tak jedničku vytáhli syrovou protože už neměli prachy na další delay...to u dvojky snad takovej problém není, když se jednička zaplatila několikanásobně. Konzole tipuju nějakejch 1080-1440 (upscaled do 4K přes fsr) s víceméně stabilními 30fps.

@Cobot (18.04.2024 15:44): nic o chemtrails tam nevidím, a tohle tam asi dělaj, když to píše i CNN! :)
@BUMTARATA (18.04.2024 15:06): Simtě, u jedničky žádný Embracer neměli a stejně si to vytáhli syrový sami.

Jsem zvědavý jak to poběží na konzolích a co případně Vávra použije jako výmluvu. Tipuju XSS. :D
Paul je dobrák, mě těch 20 vteřin stačilo, takže večer nemusím vůbec hrotit ))

dobře vypadají footage, žádné nedodělky, ty kluku nešťastná, modli se aby, ten leak byl alespoň 2 roky stará beta ))
@Gordon (18.04.2024 09:52): To se už tušilo, ale oficiálně se to chci dozvědět od autorů a ne v diskuzi bez varování. Doba vydání je ale úplně nová informace. Každopádně takový informace o tak očekávaný hře se “chceš” dozvědět z leaku roky před vydáním (GTA6), ale ne pár hodin před oficiálním oznámením. To, že se to potenciálně máš možnost dozvědět na jiných webech není argument. Kdyby to bylo s varováním a ve spoileru, tak tam klidně může být převyprávěný celý příběh hry, to už je každýho riziko.
@BUMTARATA (18.04.2024 10:01): já bych tipl že rozhodnutí to oznámit ve stejnej rok vydání šlo spíš od Warhorse, že to chtěj udělat opačně než to bylo u jedničky, kde se o hře vědělo 6 let před vydáním a ukazovali všemožný nedodělaný alphy a bety. Teď to bude pravej opak, ven půjde jen dobře vypadající footage a žádný nedodělky a vydání brzy. Takhle to btw udělala i Bethesda s FO4 a finančně to může dávat smysl. Snad díky tomu nebudou žádný "downgrade" kontroverze atakdále.
@rikuhahl (18.04.2024 08:56): Tak to sorry. Ale během dne to bude na všech webech a imho by ses tomu nevyhnul. Nicméně kdybys mi napsal PM a mohl bych ten post ještě editovat, tak bych to hodil do spoileru. Btw leaklo jen pár sekund z toho traileru, hlavní chod je pořád teprv na cestě :)
IGN jsou fakt blbci. Jde tedy o Kingdom Come II a release je plánován ještě na tento rok. Na celej leak jsem nekoukal, jen prvních pár sekund, chci to vidět v lepší kvalitě.

Btw dost mě překvapuje že se to fakt jmenuje Kingdom Come Deliverance II. Měl jsem za to, že Deliverance bude jen pro první hru.
@Guldy (17.04.2024 23:06): Vás tam držel Vávra připoutaný k PC a bičoval vás, abyste dělali svojí práci a nekoukali ke kolegům, takže nevíš, o čem hra vlastně bude? :) Ne, rozumim tomu, že tohle je po mnohaletý dřině jeden z těch zásadních okamžiků, kdy se konečně odhalí, že se něco dělalo a o co asi půjde a nebudeš muset už kamarádům u piva lhát, že to bude pixelart adventura ze života Jana Amose Komenskýho ;)

Taky se fakt těšim a zároveň jsem zvědav, jestli to vyjde už letos.
@BUMTARATA (16.04.2024 15:39): No čekat nějakých 6 let, oznámit oznámení a pak neukázat hru, to by bylo na vyhození šéfa marketingu. :D Vávra může být sebevětší egomaniak, ale nemyslím si, že by byl tak hloupej, aby po dekádách v branži nevěděl, že to prvotní odhalení bude muset stát za to. :)) Já očekávám cinematic trailer a gameplay footage.
To video má mít 13 a půl minuty, takže by byl dost fail kdyby tam nebyl žádnej gameplay footage.
@pipboy (16.04.2024 15:27): Musej rozsekat kobylu.

Ale nad Troskama bych nelámal hůl, třeba tam bude víc map, kdoví.

Já se teď spíš bojim, že to, co se chystaj tenhle tejden ukázat, bude jen nějaký live action promo s Vávrou a hru fskutečnosti neuvidíme nebo jen ňáký střípky. Chci pořádnej gameplay, jak Jindra craftí mejdlo!
Tak nějak jsem doufal že dvojka bude Český Ráj (Trosky/Valdštejn/Kost) a trojka jižní Morava s finále u Znojma, kde budu ve finále střídat hrdiny z jednotlivých dílů ála GTAV... no asi se nedočkám >_>
Kurnik, já jsem natěšenej zas jak malej kluk, miluju Kutnou Horu!

@pipboy (12.04.2024 00:16): No jsem zvědav, jak tohle vyřeší, s tím realistickým přístupem k designu. Za mě by bylo ideální posunout startovací linii z humpoláckého vidláka trochu výš, ale zpomalit pak samotné skillování, které bylo v první hře strašně easy. Nepředpokládám moc, že by se pokračování nevěnovalo Jindřichovi, když byl první díl takový prolog, na druhou stranu pokud chtějí vytvořit nějakou rozmáchlou fresku o husitské době (v což doufám a v trojce jistě uvidíme Prahu a Tábor! :D), jeho příběh by potenciálně mohl dojít naplnění i jako vedlejší charakter.