Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@ntz (02.02.2021 17:29): Ok. Stane se. Ale občas nějaký svůj názor na Witchera 3 ještě progoogli. Tím stylem a s těmi přestávkami, jak si to hrál, si toho evidentně hodně z hlavy vypustil. ;)
Tak to tady otevřu, že si přečtu tipy na mody, když tady od posledního postu je 10 nových... Uff.
@Radecker (02.02.2021 16:15): +1 :)

@ntz (02.02.2021 16:12): Jen prozradím tajemství, že těch romancí je celkem sedm (i s oběma DLC). Proto jsem ti psal, že ta diskuze je potenciálně velmi nudná a nezajímavá. A je to v posledku úplně jedno. Při takových počtech je to pro set+ hodinovou hru nicneříkající. Těch ženských postav je tam za tu dobu mraky (pár příkladů níže). Juttu a Sashu jsem si nadto musel vygooglovat. U té druhé jsem si vzpomněl při pohledu na "pravé jméno". U té první jsem si musel přečíst celý text, abych si vzpomněl, o koho jde.

Ve trojce... Geralt a ta "snílka" (Corinne Tilly) spolu nic nemají. S Fillipou nic nemá (ani ve dvojce). U obou nevím, kde si to sebral. S Cerys nic nemá. S Priscillou nic nemá. S Ves nic. S Fringillou nic nemá. S Margaritou nic. S Annou Henriettou nic (ta má dalece více screen time jak Keira a imho i více jak Shani). Taky s Annou Strenger (celkem logicky) nic. Ale ani s její dcerou! Ani s Crones btw! S Birnou nic. S Oriannou nic. Mnoho z nich je na monitoru btw podstatně déle jak Keira.

"ve witcherovi 3 jde mit sex se (skoro) vsema hlavnima zenskejma postavama .."
Hlavní jsou tedy čtyři? Pět?
@ntz (02.02.2021 14:10): Opravdu to má něco společného se "screen timem"? Není to spíš tak, že se pro tebe stává ženská postava "hlavní" tím, že s ní může Geralt souložit? :-)
@Jab (02.02.2021 15:20): tvl, to snad neni mozny ... tak jo ...

Yenn - da se
Triss - da se
Keira - da se
Shani - da se (hlavni zenska postava z DLC HoS)
Ciri - neda se, dcera

tohle jsou hlavni zenske postavy pokud vim (DLCs jsem nedohral) ... + jsou tam dalsi co se daj ... z tech mene vyznacnejsich zenskejch postav co tam jsou me napada uz jen

1) ta slepa carodejka - tu ale Zeralt iirc zneuctil ve #2
2) Ta snilka - tu Zeralt zneucti mimo kameru nez ji probudi z nocni mury ve strasidelnem dome - ze se to nezobrazi je bug
3) ta krutoprisna dcera nacelnika ze Skellige - ta se asi neda, navic je to dcera nacelnika se kterym Zeralt kamosi, to by bylo podle to udelat

dalsi zenske postavy co by byly nejak dulezite me nenapadaj ...


spokojenej prosim ?
@Jab (02.02.2021 14:25): nechtel jsem spoilovat a zaroven jsem chtel zustat gentlemanem ... ten by prece damy v takoveto choulostive pozici nejmenoval ... uz jsme se v tom zase zasekli a tobe nestaci, kdyz znovu zopakuju, ze ty hlavni damy muze Zeralt pomilovat **skutecne vsechny** (kdyz nepocitam dceru, mysilova a toho dedu hlavnicho zaklice - s nim by to prece ani nebylo esteticke) .. je pravda, ze jsou tam svetle vyjimky, v techto pripadech se ale patrne jedna o bug ... hned se mi orosi celo kdyz si vzpomenu, co by Zeralt skutecne delal/(resp. co dozajista delal) predtim nez napr. probudil konkretni nejmenovanou damu z tezkeho sna apod ...)
@ntz (02.02.2021 14:10): To je v pohodě, já to číst vůbec nehodlám. ;) To jsou tvé neúspěchy a tvá bagáž. Táhni si ji dále sám. ;)

Nová diskuze. Tedy. Screen time jako charakteristika. Ok. Vyjmenuj tedy kolik z kolika. To přece nemůže být těžké, ne? A k tomu okrajová otázka, kolik celkem nebordelových dam Geralt ve trojce může přeříznout? Od toho se snadno můžeš odrazit, zda se ten tvůj dojem zakládá na reálném. Rozuměj tyhle tvé nástřely... Může to být tak, může to být onak, může to být otázkou definice. O tom se tu bavíme. Zase si něco vypustil, až neskutečně vstřícně jsem tě upozornil, že takové prohlášení má svá úskalí (jsem za to na sebe hrdý btw). A jediné, co potřebuješ dodat, jsou fakta, kterými to své prohlášení podpoříš. Obvykle se to dělá rovnou. Ale jak jsem dnes milý a vstřícný, tak to pominu. ;)

@Ria Kon (02.02.2021 14:09): Ty (hlavní) romance jsou docela zábavné a dobře udělané. O tom žádná. A jednotlivé dámy jsou dalece více konzistentní, než i "star" romance v Mass Effectu, kdy ve trojce musí člověk fakt asi pětkrát ujišťovat Liaru, že ji fakt chce nadále romancovat. Jako "špionka vesmíru", vynikající vědkyně, jindy nervy ze železa... A když jde o Sheparda, tak se musí každých pět minut neuroticky ujišťovat. :) Tedy... Tam byl prostě jen problém, že si to autoři neohlídali. A pak vypadá opravdu divně, když prožijí nějaký silný starostlivý partnerský moment (kdy si dodají vzájemně sílu a odhodlání), aby se pak zase za půl hodiny optala (jakkoliv normálním vyrovnaným hlasem), co tedy dále.
@Jab (02.02.2021 13:38): :D ... to nema cenu, snad si pamatujes jake jsou zenske postavy ve witcherovi 3 a kdyz si je srovnas dle rekneme "screen time" (skryntajmu), tak i zjistis, ktere jsou hlavni ...

dekuji zes' pripomel, ze jsem v minulosti mlel same kraviny .. ja si myslim porad to same a dovolim si je, kdyz uz jsi s tim zacal ve spoileu (budu milosrdny) zopakovat :D

1) kasuar jak svin od zlutejch voleb v dialozich pocinaje, pres magickou sipku co te vede celym pribehem za rucicku po zelezarstvi + vietnamskou vecerku po kapsach co vazi nic
2) heavy looting required .. furt behas neco nekam prodavat nebo rozkladat na prvocleny (dobre abys' mohl mit witcher sety ...), cena dvou flasek 40% lihoviny je ekvivalent ceny za zaklinacskou zakazku (v pozdejsi dobe, ze zacatku je zaklinacska zakazka za 1/2 flasky, LOL)
3) mene nez podprumerna interaktivita (kdyz nepocitam loot), nic, pouze a jen moznost promluvit si v ramci questu s kym si mas promluvit .. interaktivita se svetem je tam jako v diablu (kazda skupinka lapku nezavisle na urovni se te pokousi napadnout, kdyz jdes kolem) nebo jako v mafii (proste se do lokace kde jsi vygenerujou panackove, aby tam neco bylo)

tohle jsou prosim ony "blbosti", ktere jsem tu casto mlel ... :), dekuji zes' to pripomel, musim se branit, kdyz to podas tak .. ty skrz les nevidis stromy .. dal jsem witcherovi krasnych 75% procent (mozna bych dal i 80% kdyby jste do mel furt nesili, takhle jsem se vam kousl) za libivou grafiku, hezky pribeh a rozhlehly (avsak ponekud preplacany - kez by byl witcher udelanej napr. jako stalker co se tyce te atmosfericnosti a encounters) svet ..
@Jab (02.02.2021 10:46): Tak "můj" Geralt v headcanonickém podání měl sex minimálně. To byl taky jediný přístup, jak sem se dohnala k tomu dát sérii ještě jednu šanci. A voa la... ono to fungovalo. Což je opravdu divný paradox, vzhledem k tomu, že sem v Mass Effectu vystřídala celou posádku o.O
Nějaké doporučení na must have mody pro NG+? Za mě FCR3 (výborný rebalanc skillů) + FriendlyHUD (3D markery, eliminuje neustálé sledování minimapy a je pak víc prostoru pro vnímání okolí - to u C77 pochopili naštěstí).
@Jab (02.02.2021 13:17): proc ten nepratelskej ton ? nikdo te diskutovat nenuti ... ja jen rikam, ze ve witcherovi 3 jde mit sex se (skoro) vsema hlavnima zenskejma postavama .. resersi delat skutecne nepotrebuju a ani jsem na ni nemyslel ..
@ntz (02.02.2021 13:05): Upřímně netuším, kdo je u tebe "hlavní". A vlastně mě to ani nezajímá. Doporučuji ale použít google, vyhledat si tu stránku s Geraltovými "romancemi" a srovnat to třebas s knihami, zda třetí díl nějak významně vybočuje z jeho charakteru. První imho vybočoval, třetí ne. Druhý jsem nedohrál. Předem upozorňuji, že debata to bude nudná, anžto je to úplně jedno. Ale pokud tě to zaujalo, tak se do té rešerše pusť.
@Ria Kon (02.02.2021 10:33): Pokud vím, tak to Geralt ve trojce zase "až tak" nestřídá. Když člověk tedy pomine hampejzy. Po "kartičkové" jedničce každopádně zažívá celkem kvantitativní sešup. :)

Gwent je trhák. Tam jsem ty kartičky sbíral s radostí. A bavilo mě to až do konce. Jakkoliv obtížnost vlastně klesá. Jakmile má člověk dobrý balíček Nilfgaardu či severních království, tak už takřka vždy vyhrává.
@Longin (01.02.2021 23:21): Už se těším na svůj druhý kompletní průchod, kde si dám za úkol posbírat všechny kartičky a ohnout vše, co má díru mezi nohama... plus být totálně brutální. Heh.
@ntz (01.02.2021 10:55): no nevím...uplně v té první lokalitě sem v jednom otázníku narazil na hledání částí nákresů ze Zmizí školy zaklínačů a pak z toho vykutal ocelový a střibrný meč, který nebyl špatnej na začátku i další lokace.
@Longin (31.01.2021 21:48): ty nakresy maj jednu nevyhodu ... mozna to zpusobuje zase jen moje hlava ze to odmita udelat jinak, ale ja si normalni vybaveni *nikdy* nenechal vyrabet kdyz mas k dispozici zaklinacske sety .. takze defakto ty nakresy na "civilni" gear jsou tam vcelku k nicemu ... uz se to tu mnohokrat nakouslo od X ruznych lidi, myslim ze 95% lidi to tak ma, ze by nenosili "civil" ...
@Longin (31.01.2021 01:01): Otázniky na Skellige vedia človeka po čase iritovať, je to asi jediná po čase stereotypná a nie až tak zábavná činnosť. Ja som to robil tak, že som vždy urobil povedzme 10 otáznikov a potom sa venoval inej činnosti a potom znova otázniky. Inak dôležitá info, kuša strieľa aj pod vodou, to je informácia, ktorú som zistil neskoro a obzvlášť na Skellige je to veľmi užitočné. :)
Mne hra aj s DLC trvala 247 hodín. Urobil som všetky navzájom sa nevylučujúce questy, vyžral všetky otázniky. Čast hodín zabral aj alternatívny save, kde som sa párkrát rozhodol veci urobiť inak, aby som videl iné možnosti.
Tož jsem po dohrání dvojky rozehrál trojku, už mám skoro splněný a objevený vše na té první mapě.
...jak je ta hra dlouhá?
Jsem vycraftil všechny zaklínačské sety s tím, že v NG+ získám všechny silné itemy a odměny od Gauntera. Akorát hra nebere už jednou splněný ng+ save, převeliké zklamání.
Já se setkal s rolníky a cestujícími obchodníky uprostřed noci, normální obchodníci co mají svůj spot většinou fungovali normálně
Ja si teda taky nevzpominam na obchodniky v noci, ani na pc, ani na ps4...
@Jab (27.12.2020 19:44): Díky.

Obecné kováře a zbrojíře jsem měl v noci pryč, mimo trpaslíka ve White Orchard a mistry z Velenu a Novigradu, k těm jsem chodil pravidelně i v noci. Nevím jak vesničtí obchodníci a bylinkáři, ale s těmi v Novigradu a Beauclair jsem v noci obchodoval běžně. Možná velká města jedou nonstop. :D

Ona je to stejně jenom taková prkotina, ale např. ve světě Gothicu se mi právě tohle hodně líbilo.

Edit: Zvláštní, schválně se dívám i na různé diskuse jinde a všude se spíše mluví o tom, že ve W3 lidé ten režim mají, že chodí na noc domů, do hospod, schovávají se před deštěm, apod. Že by nějaký bug u mě? Protože já jsem je fakt vídal na polích i v noci.